Psychoterapeuta Wrocław – Klinika Zdrowego Umysłu

Klinika Zdrowego Umysłu to miejsce tworzone przez pełnych empatii specjalistów z zakresu psychologii i psychiatrii. Miejsce, w którym każdy pacjent może poczuć się swobodnie, wiedząc, że jest w dobrych rękach i z niczym nie musi sobie radzić w pojedynkę. Miejsce, w którym nie ma wyzwań, jakich nie dałoby się rozwiązać.

 

 

Psychoterapeuta Wrocław – gabinet w poradni Klinika Zdrowego Umysłu fot.1

 

Klinikę tworzy zespół doświadczonych specjalistów, oferujących usługi z zakresu konsultacji psychologicznej, psychiatrycznej, z psychologiem dziecięcym, a także terapii indywidualnej. Przebieg terapii dostosowany do poszczególnych przypadków, bez zamykania spotkań w granicach sztucznych schematów. Indywidualne podejście do każdego klienta pozwala na zawiązanie współpracy opartej na stopniowo budowanym zaufaniu.

 

 

Psychoterapeuta Wrocław – gabinet w poradni Klinika Zdrowego Umysłu fot.2

 

Praca zgodna z nurtem psychodynamicznym umożliwia dużą elastyczność, a co za tym idzie, dopasowanie najlepszego rozwiązania w zależności od konkretnego przypadku. Klinikę tworzą przede wszystkim ludzie, których pasją i najważniejszym celem jest niesienie pomocy, ponieważ każdy problem pacjentów ma ogromne znacznie.

 

Klinika Zdrowego Umysłu

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8971708697
Regon
021409951
Siedziba
Ul. Stalowa 92a 53-440 Wrocław