Poradnia Proterapeutica – dobry psycholog Wrocław

Poradnia Psychologiczno-Psychiatryczna Proterapeutica została stworzona przez Siostry – Agnieszkę Nowak oraz Agatę Pacię, które dzielą się z pacjentami zdobytym doświadczeniem. Pacjenci otrzymują profesjonalną pomoc psychiatryczną, logopedyczną i psychologiczną. Specjaliści działają w oparciu o podejście psychodynamiczne. Nie bazują oni jedynie na swoim bogatym doświadczeniu, ale stale rozwijają swoje umiejętności – uczestnicząc w certyfikowanych szkoleniach.

 

Dobry psycholog Wrocław – gabinet w poradni Proterapeutica fot.1

Proterapeutica pomaga pacjentom w pokonaniu takich problemów jak: zaburzenia lękowe, syndrom DDA, depresja poporodowa i wiele innych. Pomoc mogą otrzymać wszyscy – również najmłodsi pacjenci. Wsparcie otrzymują również osoby z zagranicy, które nie mają w pobliżu odpowiednich specjalistów.

 

Dobry psycholog Wrocław – gabinet w poradni Proterapeutica fot.2

Specjaliści omawiają problemy, z którymi borykają się ich pacjenci – tak aby móc znaleźć ich rozwiązanie. Skuteczne metody psychologiczne i psychiatryczne skutkują lepszym samopoczuciem i odzyskaniem kontroli nad swoim życiem. Poradnia Psychologiczno-Psychiatryczna Proterapeutica może Ci pomóc!

 

 

Poradnia Psychologiczna Proterapeutica

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8961399071
Regon
362700702
Siedziba
ul. Pochyła 21/1a 53-512 Wrocław