Poradnia Ego Progres – dobry psycholog Wrocław

Poradnia Psychologiczna Ego Progres z Wrocławia serdecznie zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Jeśli Państwo borykacie się z problemami w Waszym związku małżeńskim lub partnerskim w ofercie poradni znajdziecie pomoc ze strony psychoterapeuty, który prowadzi terapię przeznaczoną dla par.

 

 

Psycholog Beata Majewska – poradnia Ego Progres Wrocław

 

Jeśli Waszą bolączką są różnego rodzaju uzależnienia, które nie pozwalają Wam normalnie funkcjonować w społeczeństwie to w Poradni Psychologicznej Ego Progres otrzymacie także wszechstronne i specjalistyczne wsparcie. Na miejscu istnieje także możliwość skorzystania z psychoterapii indywidualnej, a do Państwa usług są również znakomicie wyedukowani specjaliści z takich dziedzin jak psychologia czy też seksuologia.

 

 

Psycholog Kornela Kowalska – poradnia Ego Progres Wrocław

 

Tak więc, jeśli czujecie Państwo że potrzebujecie pomocy i wsparcia, nie potraficie sobie sami poradzić z osaczającymi Was trudnościami, to w tym miejscu na pewno otrzymacie radę jak się z tym wszystkim uporać. Celem uzyskania większej ilości informacji dostępny jest numer telefonu kontaktowego oraz strona internetowa poradni.

 

Poradnia Psychologiczna Ego Progres

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8971877218
Regon
385774306
Siedziba
pl. Solny 13/52 50-061 Wrocław