Poduszki dla dzieci w ofercie internetowego sklepu z pościelą Pościel To

Wybierając jakiekolwiek produkty dla swoich dzieci w trakcie kompletowania wyprawki, każdy rodzic stara się znaleźć jak najlepsze artykuły. Pod uwagę bierze się wtedy wiele aspektów, takich jak wygląd, bezpieczeństwo czy komfort. Podobnie jest w przypadku poduszek dla dzieci. Wybór odpowiedniej to nie lada wyzwanie - zwłaszcza, że na rynku znaleźć można różnorodne modele, których producenci dwoją się i troją, aby zadowolić najbardziej wymagającą grupę klientów, czyli najmłodszych maluchów.

Poduszki

Poduszki z oferty sklepu Pościel To fot.1

Poduszki dla małych alergików

Każde dziecko jest wyjątkowe, zatem każde potrzebuje wyjątkowych i dopasowanych na miarę rozwiązań. Wielu maluchów jest wrażliwych na otoczenie i skłonnych do alergii. W takim przypadku należy ostrożnie wybierać poduszki, aby nie wywołać reakcji alergicznych i dodatkowych podrażnień. Aby zadbać o komfortowy sen wolny od niedogodności, dla takich dzieci poleca się specjalne poduszki antyalergiczne. Są one wolne od alergenów, pokryte bawełną lub poliestrem. Ich wiodącą zaletą jest fakt, iż można je prać w wysokich temperaturach, co eliminuje kurz, roztocza czy bakterie i zapewnia świeżość.

Poduszki

Poduszki z oferty sklepu Pościel To fot.2

Przykładem takiej poduszki jest poduszka antyalergiczna 40x40 Ludwika, która spełnia wszelkie najważniejsze kryteria i wyprodukowana jest z certyfikowanych materiałów. Jej uniwersalny rozmiar sprawia, że znajdzie ona zastosowanie w wózku czy łóżeczku dziecięcym i będzie odpowiednia nawet dla niemowląt. Wrażliwe i delikatne dzieci dobrze zniosą także bambusowe poduszki o właściwościach antygrzybicznych i przeciwbakteryjnych. W ten model idealnie wpisuje się certyfikowana poduszka dziecięca 40x60 Bamboo Poldaun, która zapewnia higienę, komfort i bezpieczeństwo snu.

Ortopedyczne poduszki dla dzieci

Medyczne poduszki dla dzieci stosuje się podczas leczenia różnego rodzaju schorzeń związanych z nieprawidłową postawą lub skrzywieniami kręgosłupa. Odpowiedni dobór poduszki dla dziecka jest w tym przypadku bardzo istotny, ponieważ dziecko we wczesnej fazie rozwoju najwięcej czasu spędza właśnie w pozycji leżącej, zatem dopasowana poduszka w największym stopniu ma wpływ na przyszłą postawę malucha.

Poduszki

Poduszki z oferty sklepu Pościel To fot.3

Specjalistyczne poduszki ortopedyczne posiadają wyprofilowane wypełnienia, które wspomagają poprawne ułożenie kręgosłupa oraz głowy, zapobiegając przy tym różnego rodzaju wadom. Wpływa to również na zdrowy, spokojny i komfortowy sen. Doskonałym rozwiązaniem jest poduszka 50x60 medyczna Vitamed Poldaun, której specjalne wypełnienie spełnia wymagania dotyczące prawidłowej postawy ciała, nie odkształca się i jest przy tym antyalergiczne.

Puchowe poduszki dziecięce

Miękkie, puszyste, delikatne - takie są puchowe poduszki. Dzięki wypełnieniu z naturalnego puchu i pierza doskonale dopasowują się do kształtu głowy dziecka, zapewniając mu komfortowy sen. Jednakże poduszki tego typu nie są odpowiednie dla alergików, a także do najmłodszych dzieci - zaleca się ich stosowanie dzieciom powyżej 2 roku życia. Wysokiej jakości poduszka puchowa 50x60 80% puch Comfort Ludwika to idealne rozwiązanie na zapewnienie kolorowych snów swojemu dziecku.

 

Sklep z pościelą Pościel To

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
9680851462
Regon
367620149
Siedziba
ul. Porzeczkowa 6 98-270 Złoczew