Med-Orth – protezy kończyny dolnej firmy Otto Bock

Sklep ortopedyczny Med-Orth jest profesjonalną placówką kompletnego wyposażenia w niezbędne produkty osób mających problemy ortopedyczne. Jego oferta obejmuje m.in wsparcie w doborze gorsetów do leczenia skolioz, pomoc przy decyzji o kupnie i dopasowaniu specjalistycznego obuwia ortopedycznego oraz możliwość wypożyczenia urządzeń wspierających rehabilitację i powrót do zdrowia.

proteza kończyny dolnej

Proteza kończyny dolnej firmy Otto Bock oferowana przez Med-Orth

Firma Med-Orth za swoją wieloletnią działalność została wielokrotnie wyróżniona mianem Przedsiębiorstwa Fair Play oraz Dolnośląskim Certyfikatem Gospodarczym. Jej główną misją jest kierowanie się dobrem pacjenta i pomaganiem mu na każdym etapie rehabilitacji.

Sklep sprzedaje gotowe wyroby medyczne oraz zajmuje się własną produkcją towarów ortopedycznych, dobieranych dla klienta na wymiar i specjalne zamówienie. Dzięki temu wychodzi na przeciw wszystkim tym, którzy mają specyficzne potrzeby i oczekują czegoś więcej niż standardowe produkty uniwersalne. Med-Orth posiada własne pracownie ortopedyczne i współpracuje z najlepszymi dystrybutorami tego sektora na świecie.

Sklep Ortopedyczny Med-Orth

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8990027389
Regon
930326316
Siedziba
Kościuszki 173 50-438 Wrocław