Kompleksowa rehabilitacja w Centrum Gawłowska Wrocław

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska oferuje profesjonalne usługi z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji. Zatrudnia wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy z troską podchodzą do każdego pacjenta. Rehabilitacja przeprowadzana jest przy użyciu nowoczesnego i profesjonalnego sprzętu najwyższej jakości. Pozwala to na osiągnięcie optymalnych efektów i powrót do pełnej sprawności zdecydowanie szybciej.

Rehabilitacja

Rehabilitacja w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.1

Fizjoterapeuci i rehabilitanci służą poradą i chętnie udzielą odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Podczas całego procesu rehabilitacji pacjenci otoczeni są indywidualną opieką specjalisty, który planuje program ćwiczeń opracowany specjalnie pod indywidualne potrzeby.

Rehabilitacja

Rehabilitacja w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.2

Oferta Centrum Rehabilitacji skierowana jest głównie do osób po różnego rodzaju zabiegach, a także do pacjentów cierpiących na urazy, przeciążenia czy wady postawy. Wizyty przebiegają w miłej i komfortowej atmosferze, gdyż dzięki pozytywnemu nastawieniu możliwe jest szybsze osiągnięcie najlepszych rezultatów.

 

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8981153108
Regon
363264255
Siedziba
ul. Piłsudskiego 84A 50-020 Wrocław