Klinika dermatologii i medycyny estetycznej Soft Skin – depilacja laserowa Wrocław

W rękach naszych specjalistów możesz poczuć się bezpiecznie, niezależnie od tego, z jakim problemem się borykasz. Zarówno lekarze dermatolodzy, jak i medycyny estetycznej zapewniają wysoki poziom usług oferowanych przez klinikę Soft Skin. Zabiegi kosmetyczne cieszą się dużym zainteresowaniem wśród pań i panów, a bez względu na porę roku nie maleją ilości wykonywanych zabiegów depilacja laserowa.

 

 

Depilacja laserowa w Soft Skin Wrocław fot.1

Jeden z najnowocześniejszych sprzętów pozwala na usuwanie włosów w krótkim czasie. Bez znaczenia jest grubość włosa i karnacja skóry, ponieważ zabieg przynosi zadowalające rezultaty. Usuwania włosów laserem można wykonać w strefie bikini, pod pachami oraz na plecach, pośladkach czy łydkach. Dzięki naszym zabiegom będziesz cieszyć się gładką skórą przez cały rok.

 

 

Depilacja laserowa w Soft Skin Wrocław fot.2

Ułatwiliśmy kontakt z naszymi specjalistami i można umówić się na konsultację online. Technologia daje możliwość, że możemy wyleczyć schorzenia skórne, nawet jeżeli sytuacja nie pozwala na wyjście z domu. Zapraszamy do kontaktu i obserwowaniu nas w social mediach.

 

Soft Skin Dermaclinic

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
7532154115
Regon
021847160
Siedziba
ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław