AutoGTA Wrocław – skup aut używanych

Auto GTA to firma zajmująca się skupem aut od osób prywatnych oraz firm. Firma świadczy swoje usługi głównie na terenie miasta Wrocławia i województwa dolnośląskiego, lecz jest otwarta na oferty skupu samochodów z całej Polski. Auto GTA to profesjonaliści, którzy sprawnie przeprowadzają przez cały proces odkupu auta. Klient otrzymuje darmową wycenę, a także bezpłatny dojazd na rozległym obszarze.

Po zawarciu umowy sprzedawca otrzymuje gotówkę do ręki lub natychmiastowy przelew bezgotówkowy na swoje konto. Firmę interesują auta osobowe, terenowe oraz dostawcze w dowolnym stanie technicznym, zarówno auta sprawne jak i uszkodzone, z awarią silnika lub po zalaniu czy pożarze, a także pojazdy przeznaczone do złomowania.

Przeszkody nie stanowi również brak aktualnego przeglądu lub ubezpieczenia OC. Indywidualną, wstępną wycenę samochodu można otrzymać bardzo szybko po kontakcie telefonicznym lub mailowym. Skup samochodów Auto GTA przyjmuje auta z roczników 1990 – 2020 r., o wartości już od 1 tysiąca do 100 tysięcy złotych.

 

Skup Aut AutoGTA

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8951876724
Regon
020742967
Siedziba
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław